مهاجرت به قبرس شمالی

از مزایای مهاجرت به قبرس شمالی و سرمایه گذاری، درآمدزایی از طریق بخش توریست جزیره می باشد که سالیانه در حال افزایش میباشد.

قبرس شمالی یک کشور بسیار مهم در دریای مدیترانه می باشد که در منطقه ای استراتژیک و حایت در بین آسیا اروپا و آفریقا قرار گرفته است. جمهوری قبرس شمالی دارای فرهنگی عمیق و بسیار قدیمی می باشد. کشور قبرس شممالی در سالهای اخیر با توجه به بهبود شرایط بین المللی برای این کشور رشد خوب و روز افزونی داشته به طوری که این کشور در زمینه هایی همانند حمل و نقل و بخش های حقوقی و خدماتی توسعه ی فراوانی داشته. با این همه کشور قبرس شمالی هنوز به دنبال افزایش سرانه های اقتصادی و رونق بخشی بیشتر به اقتصاد می باشد.

در سال گذشته قبرس شمالی ۳۲ درصد شرایط مهاجرتی را به این کشور و جزیره ی زیبا بهبود بخشیده تا سرمایه گذاری در این کشور با پتانسیل بالا بیش از پیش افزایش یابد. لازم به ذکر است که کشور قبرس شمالی از نظر سرانه های زندگی در شرایط بسیار بالا و ایده آلی قرار دارد و از نظر کیفیت زندگی شرایط بسیار مطلوبی دارد. یکی دیگر از مزایای کشور قبرس وحود شرایط اری مناسب برای نسل جوان است که شرایط را برای جوانانی که از بیکاری رنج می برند بسیار مساعد کرده. طی سال گذشته سرانه ی بیکاری ۱۸ درصد در این کشور کاهش یافته که عدد بسیار قابل توجهی می باشد. از موارد بسیار مهمی که در قبرس شمالی دیده می شود امنیت فراوان این کشور است به شکلی که کیف قاپی و دزدی به ندرت دیده می شود که این مورد باعث افزایش روند مهاجرت به این جزیره شده است  در واقع در این کشور شرایط به شکلی است که افراد می توانند به سادگی به تحصیل و کار خود بپردازند. دولت قبرس شمالی درراستای افزایش امنیت تلاش های بسیاری کرده است. یکی دیگر از روش های ورود به کشور قبرس شمالی از طریق ویزای توریستی است که در لیست اقامت موقت قرار دارد و فرد باید در زمان تعیین شده به کشور خود باز گردد در این روش شرایط به این صورت است که شما باید مدارک لازم اعم از گذرنامه معتبر، دو قطعه عکس و همینطور مدرک مربوط به شرایط مالی را ارائه دهید.

تحصیل در قبرس شمالی