Price [0 - 1,000

Why investing in properties in North Cyprus?

Safety & Security

قبرس به عنوان یکی از امن ترین کشورهای کوچک جهان معروف می باشد. (پنجمین کشور امن جهان) با خرید خانه در قبرس شما میتوانید زندگی در رفاه کامل و گذران اوقات پر از آرامش را تجربه کنید.

Mediterranean Climate

تابستان های گرم و خشک از ماه ژوئن تا سپتامبر و زمستان های معتدل و مرطوب از ماه نوامبر تا مارس که با فصل های پاییز و بهار کوتاه مدت از هم جدا شده اند. خورشید 300 روز در سال میدرخشد و زمستان های معتدل با بارش های مناسب پوششی سبز و زیبا بر طبیعت می پوشاند.

Great Tourist Destination

قبرس شمالی دارای تاریخ غنی و طبیعت بکر و زیبا است که توریست های بسیاری را از تمام کشورهای دنیا جذب میکند. در سال 2017 میزان توریست جزیره برابر با 5,180,000  بوده است که باعث افزایش درآمد سالیانه جزیره به 6 میلیون یورو شد.

Benefits of Investing In North Cyprus

تنوع در انتخاب

قبرس شمالی با آنکه تنها حدود 38 درصد از جزیره قبرس را در اختیار دارد اما با وجود طیف وسیع از پروژه های در حال انجام و یا آماده و انتخاب های عالی و مناسب فراوانی را به سرمایه گذاران مشتاق ارائه میدهد.

موقعیت های ویژه

از مزیت های خرید خانه در قبرس شمالی، تضمین  سرمایه گذاری در فرصت های عالی با سوددهی بالا و همینطور سرمایه گذاری های با ارزش با بهترین شرایط در یکی از سریعترین کشور های در حال پیشرفت جهان است.

قیمت های مناسب

از دیگر مزیت های خرید خانه در قبرس شمالی، قیمت مناسب املاک و مستغلات در مقایسه با دیگر کشورهای حوزه دریای مدیترانه و همینطور شرایط پرداخت بسیار عالی همراه با اقساط بلند مدت و  بدون بهره و یا کم بهره بانکی می باشد.

سهولت در پروسه خرید

از دیگر مزیت های خرید خانه در قبرس شمالی، سهولت در پروسه خرید و به دلیل تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در این جزیره زیبا و رونق هرچه بیشتر اقتصاد، صنعت توریسم و گردشگری و همینطور بازار کسب و کار است.

مالیات ناچیز

خرید خانه در قبرس به نسبت دیگر کشور ها و به ویژه کشور های حوزه مدیترانه، دارای کمترین میزان مالیات بر ارزش افزوده در مقایسه با دیگر کشور ها است که باعث ایجاد اشتیاق برای سرمایه گذاری در قبرس برای دیگر ملیت ها شده است.

اقتصاد پایدار

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات قبرس با پوند انگلیس صورت میگیرد که یکی از پایدارترین ارزهای جهان می باشد و به همین دلیل همواره بر ارزش ملک و سرمایه گذاری سرمایه گذاران در قبرس شمالی افزوده خواهد شد.

Search Properties By Type

0 Properties
0 Properties

با کمک مشاورین ما

پروسه خرید آسان خواهد بود

مشاورین ما با تجربه خود به شما کمک میکنند که در کوتاه ترین زمان ممکن پروسه انتخاب و نهایی کردن ملک خود را به دور از دغدغه به سرانجام برسانید.

انتخاب ملک

پس از بازدید از پروژه ها به همراهی نمایندگان ما، با شرکت فروشنده به مذااکره می پردازیم تا بهترین قیمت های ممکن را دریافت کنیم.

رزرو کردن ملک مورد نظر

پرداخت حداقل 1000 پوند به عنوان سپرده، جهت رزرو ملک مورد نظر برای یک ماه.
* غیر قابل برگشت

نهایی کردن قرارداد

با پرداخت مبلغ اولیه؛ به همراه نماینده و وکیل ما، روند نهایی شدن قرارداد در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

Study In North Cyprus

Study in one of the highest ranking universities with scholarship

North Cyprus News

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Compare

Enter your keyword